x
Kategori Menüsü
Dekoratif boya Ürünleri süngerli desenli rulo ürünlerihazneli desenli rulo ürünlerisüngerli sedef boya tamponudekoratif boyama el aletlerialpina style İnci Dokualpina style Kumlu Metalikalpina style Dalgalı DokuCapaver Cam Tekstilieco dekor ıslak duvar kağıdı dekoratif panel ve karolar bambu duvar kaplamaPVC zemin ve duvar karolarıdekoratif duvar paneli3d mdf panel 3D üç boyutlu dekoratif karodalga desenli mdf panelhindistan cevizi kabuğu karoSu Bazlı İç Cephe Ürünleri Alpina Silan Silikonlu iç çepheAlpina Max Silikonlu iç cepheAlpina Tek Silikonlu iç cepheAlpina mat su bazlı iç cepheAlpina Plus iç cephe plastikTavan Boyalarıİç Cephe Macun ve AstarlarRenklendirme tüpleri arsEtkin Çözüm ürünleriSu Bazlı Dış Cephe Ürünleri Dış Cephe Macun ve AstarlarıDış Cephe KaplamalarıDış Cephe BoyalarıSentetik Ürünler Sentetik TinerlerSentetik Esaslı AstarlarLeke Örtücü BoyalarSentetik Esaslı BoyalarTriMaXX Sentetik ÜrünlerBoya Sökücüler ve MacunlarFilli Boya Yol Çizgi BoyasıYapı Kimyasalları, yalıtım ve harçlar Su Yalıtım MalzemeleriHazır HarçlarDerz DolgularıFayans/Seramik YapıştırıcılarBeton ve Harç KatkılarıCapatect Isı Yalıtım Sistemi capatect dış cephe boya ve astarlarıcapatect donatı filesi ve profillercapatect dekor profili ve elastik tuğlacapatect yapıştırıcılarcapatect dış cephe kaplamalarcapatect sıvalarcapatect Yalıtım LevhalarıExpert uzmanların tercihi exper ısı yalıtım sistemleriexper iç cephe boya ve astarlarıexper dış cephe boya, kaplama ve astarlarıexper sentetik boya ve tinerlerMobilya Ürünleri Polyester SistemlerPoliüretan SistemlerTinerlerAkrilik SistemlerSelülozik SistemlerVital Su Bazlı SistemlerFawori boya ürünleri favori Yapı Kimyasallarıfavori parkefavori yalıtım Favori Sprey Boyaiç cephe boya, macun ve astarlarıdış cephe boya, macun ve astarlarısentetik boya ve astarlarıYardımcı Ürünler dekor-hassan-dkr ürünlerifilli boya yardımcı ürünlerfilli boya Dış Cephe Rulolarıfilli boya İç Cephe Rulolarıfilli boya Fırçalarıfilli boya Mobilya Tutkallarıfilli boya burada boya sıva dekor filliboya boyacı
Marka Listesi

filli boya stako plus 25kğ tamir harcı

filli boya stako plus 25kğ tamir harcı
Ürün Fiyatı: 41,34 TL
Havale İle:41,34 TL
 
Ağırlık(Kg):25

STAKO PLUS®
Stako Plus, çimento esaslı, 5-40 mm. kalınlıkta uygulanabilen, polimer modifiyeli dolgular içeren, tiksotrop, tek bilesenli yapısal tamir harcıdır.
TS 1504-3 Standardı R4 sınıfına uygundur.
KULLANIM ALANLARI
Betonarme yapı elemanlarının onarımında, yüksek dayanımlı beton elemanların yüzey bozukluklarının
tamiri ve yüzeylerinin tesviyesinde, brüt betonlarda geçirimsiz ve sağlam bir tabaka elde edilmesinde,
tie-rod delikleri ve karot bosluklarının doldurulmasında kullanılır.
ÖZELLiKLER
o Yalnız su ile karıstırılır, kolay uygulanır.
o Yüksek basınç mukavemetine sahiptir.
o Betona ve donatıya çok iyi aderans sağlar.
o Tiksotropik yapıdadır.
o Büzülme yapmaz.
TEKNiK ÖZELLiKLER
Sekil Toz
Renk Gri
Kuru toz yoğunluğu 1,40 ± 0,10 g/cm³
Taze harç yoğunluğu 2,10 ± 0,10 g/cm³
Basma Mukavemeti >= 15-20 N/mm² (1 gün)
Basma Mukavemeti >= 45 N/mm² (28 gün)
Eğilme Mukavemeti >= 8,0 N/mm²
Yapısma Mukavemeti >= 2,0 N/mm²
UYGULAMA
Uygulanacak yüzeyler, kabarmıs tabaka, toz ve her tür kirden arındırılmalıdır. Zayıf ve gevsek yüzeyler,
mekanik yöntemlerle eski yüzeyden arındırılmalıdır. 3,75 - 4,25 lt su(%15-17), bir ölçek yardımıyla temiz karıstırma kovasına bosaltılır. 25 kg'lık malzeme; yavas yavas ilave edilerek, düsük devirli (max.500 devir/dakika) bir karıstırıcı ile 3 - 4 dakika, homojen ve topaksız bir karısım elde edilinceye kadar karıstırılır. Yaklasık 4 dakika dinlendirilip tekrar 30 saniye karıstırıldıktan sonra malzeme kullanıma hazır hale gelir. Belirtilen miktardan daha fazla su eklemeyiniz.
Hazırlanan Stako Plus tamir harcı; yüzeye, kalınlığı tek katta 5 - 40 mm. olacak sekilde, mala ile uygulanır. Uygulama bittikten sonra, malzeme 2-3 gün nemlendirilmelidir.
UYARI
Çimento esaslı malzeme olduğu için, kullanım esnasında solunmamalıdır. Su ile karısmıs malzemenin cilt ile temasından kaçınılmalıdır. Temas halinde cilt bol su ile yıkanmalıdır.
SARFiYAT
Her 10 mm kalınlık için, yüzeyin durumuna göre ortalama 18-20 kg/m²
Verilen sarfiyatlar yaklasık değerler olup; yüzeyin gözenek ve bosluk yapısına göre farklılıklar olacağından, kesin sarfiyat is bitiminde belli olacaktır.
DEPOLAMA
Nemden, dondan ve doğrudan günes ısığından koruyarak; serin ve kuru ortamda saklanmıs orijinal
ambalajında 6 ay depolanabilir.
AMBALAJ
25 kg Kraft torba

temin edebilmeniz için: www.boyasatismerkezi.com dan takip edebilirsiniz


Üye Girişi
| Sepetim | Müşteri Hizmetleri | İletişim

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.