x
Kategori Menüsü
Dekoratif boya Ürünleri sprey ürün gurubusüngerli desenli rulo ürünlerihazneli desenli rulo ürünlerisüngerli sedef boya tamponudekoratif boyama el aletlerialpina style İnci Dokualpina style Varakdekoratif panel ve karolar 3d mdf panel dekoratif duvar panelibambu duvar kaplamahindistan cevizi kabuğu karodalga desenli mdf panel3D üç boyutlu dekoratif karoPVC zemin ve duvar karolarıSu Bazlı İç Cephe Ürünleri Alpina Silan Silikonlu iç çepheAlpina Max Silikonlu iç cepheAlpina Tek Silikonlu iç cepheixir su bazlı iç cephe plastikAlpina Plus iç cephe plastikTavan Boyalarıİç Cephe Macun ve AstarlarRenklendirme tüpleri arsEtkin Çözüm ürünleriSu Bazlı Dış Cephe Ürünleri Dış Cephe BoyalarıDış Cephe KaplamalarıDış Cephe Macun ve AstarlarıSentetik Ürünler Sentetik esaslı boyalarSentetik Esaslı AstarlarBoya Sökücüler ve MacunlarFilli Boya Yol Çizgi BoyasıTinerlerYapı Kimyasalları, yalıtım ve harçlar Su Yalıtım MalzemeleriHazır HarçlarBeton ve Harç KatkılarıFayans/Seramik YapıştırıcılarDerz DolgularıCapatect Isı Yalıtım Sistemi capatect yapıştırıcılarcapatect sıvalarcapatect dış cephe boya ve astarlarıcapatect donatı filesi ve profillercapatect dekor profili ve elastik tuğlacapatect dış cephe kaplamalarcapatect Yalıtım LevhalarıExpert uzmanların tercihi exper ısı yalıtım sistemleriexper iç cephe boya ve astarlarıexper dış cephe boya, kaplama ve astarlarıexper sentetik boya ve tinerlerMobilya Ürünleri Vital Su Bazlı SistemlerSelülozik SistemlerPoliüretan SistemlerAkrilik SistemlerPolyester SistemlerTinerlerFawori boya ürünleri favori parkefavori yalıtım favori Yapı KimyasallarıFavori Sprey Boyaiç cephe boya, macun ve astarlarıdış cephe boya, macun ve astarlarısentetik boya ve astarlarıYardımcı Ürünler dekor-hassan-dkr ürünlerifilli boya yardımcı ürünlerfilli boya Dış Cephe Rulolarıfilli boya İç Cephe Rulolarıfilli boya Fırçalarıfilli boya Mobilya Tutkallarıcolor expres içcephe bazlar alpina tek iç cephealpinasilan iç cephealpina max iç cephealpina plus iç cepheixir iç cephe plastikindeko home iç cepheindeko-W iç cephecolor expres dış cephe bazlar amphisilan dış cepheamphisilan g dış cepheamphisilan w dış cepheamphisilan grenli dış cepheamphisilan astar dış cepheamphisilan g astar dış cephemuresco silakril dış cephemuresco silakril grenli dış cephebetakril dış cephecaparol wetterschutzfarbecolor expres alpina style bazlar alpina style inci dokualpina style kumlu metalik dokualpina style dalgalı dokualpina style saten dokucolor expres sentetik bazlar caparol trimaxx matfilli boya yağlı boya parlakcaparol trimaxx lüks parlakcaparol trimaxx ipeksi matfilli boya burada boya sıva dekor filliboya boyacı burda
Marka Listesi

filli boya stako plus 25kğ tamir harcı

filli boya stako plus 25kğ tamir harcı
Ürün Fiyatı: 41,34 TL
Havale İle:41,34 TL
 
Ağırlık(Kg):25

STAKO PLUS®
Stako Plus, çimento esaslı, 5-40 mm. kalınlıkta uygulanabilen, polimer modifiyeli dolgular içeren, tiksotrop, tek bilesenli yapısal tamir harcıdır.
TS 1504-3 Standardı R4 sınıfına uygundur.
KULLANIM ALANLARI
Betonarme yapı elemanlarının onarımında, yüksek dayanımlı beton elemanların yüzey bozukluklarının
tamiri ve yüzeylerinin tesviyesinde, brüt betonlarda geçirimsiz ve sağlam bir tabaka elde edilmesinde,
tie-rod delikleri ve karot bosluklarının doldurulmasında kullanılır.
ÖZELLiKLER
o Yalnız su ile karıstırılır, kolay uygulanır.
o Yüksek basınç mukavemetine sahiptir.
o Betona ve donatıya çok iyi aderans sağlar.
o Tiksotropik yapıdadır.
o Büzülme yapmaz.
TEKNiK ÖZELLiKLER
Sekil Toz
Renk Gri
Kuru toz yoğunluğu 1,40 ± 0,10 g/cm³
Taze harç yoğunluğu 2,10 ± 0,10 g/cm³
Basma Mukavemeti >= 15-20 N/mm² (1 gün)
Basma Mukavemeti >= 45 N/mm² (28 gün)
Eğilme Mukavemeti >= 8,0 N/mm²
Yapısma Mukavemeti >= 2,0 N/mm²
UYGULAMA
Uygulanacak yüzeyler, kabarmıs tabaka, toz ve her tür kirden arındırılmalıdır. Zayıf ve gevsek yüzeyler,
mekanik yöntemlerle eski yüzeyden arındırılmalıdır. 3,75 - 4,25 lt su(%15-17), bir ölçek yardımıyla temiz karıstırma kovasına bosaltılır. 25 kg'lık malzeme; yavas yavas ilave edilerek, düsük devirli (max.500 devir/dakika) bir karıstırıcı ile 3 - 4 dakika, homojen ve topaksız bir karısım elde edilinceye kadar karıstırılır. Yaklasık 4 dakika dinlendirilip tekrar 30 saniye karıstırıldıktan sonra malzeme kullanıma hazır hale gelir. Belirtilen miktardan daha fazla su eklemeyiniz.
Hazırlanan Stako Plus tamir harcı; yüzeye, kalınlığı tek katta 5 - 40 mm. olacak sekilde, mala ile uygulanır. Uygulama bittikten sonra, malzeme 2-3 gün nemlendirilmelidir.
UYARI
Çimento esaslı malzeme olduğu için, kullanım esnasında solunmamalıdır. Su ile karısmıs malzemenin cilt ile temasından kaçınılmalıdır. Temas halinde cilt bol su ile yıkanmalıdır.
SARFiYAT
Her 10 mm kalınlık için, yüzeyin durumuna göre ortalama 18-20 kg/m²
Verilen sarfiyatlar yaklasık değerler olup; yüzeyin gözenek ve bosluk yapısına göre farklılıklar olacağından, kesin sarfiyat is bitiminde belli olacaktır.
DEPOLAMA
Nemden, dondan ve doğrudan günes ısığından koruyarak; serin ve kuru ortamda saklanmıs orijinal
ambalajında 6 ay depolanabilir.
AMBALAJ
25 kg Kraft torba

temin edebilmeniz için: www.boyasatismerkezi.com dan takip edebilirsiniz


Üye Girişi
| Sepetim | Müşteri Hizmetleri | İletişim

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.